DELİNATÖR 100 CM
DELİNATÖR 100 CM

DELİNATÖR 100 CM TPU TURUNCU (ZT80100)

İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : ₺673,92
İndirimli : ₺426,60  + KDV
KDV Dahil : ₺511,92
yerli

 

Ürün Teknik Özellikleri

Kod

ZT 80100

Gövde (H / L / W)

100 cm x 8 cm 

Ağırlık

1,700 kg

 

 

 

Malzeme

TPU 

Özellik

Reflektif Bant, Esnek, Darbe Emici 

Uygulama

10 X100 mm Trifon Vida Ve Dübel

 

»»»»»

» TS EN 13422+A1 standartlarına sahip gövde ve reflektif bantlar.
» 100% Orj. TPU  hammadde ile esnek, kırılmaz, uzun ömürlü, darbeye dayanıklı gövde.
» Özel alt desen tasarımı ile estetik görüntü ve ekstra sağlamlık.
» UV katkılı özel renk karışımı sayesinde daha parlak ve daha uzun ömürlü renk dayanımı.
» -20C/+60C arası sıcaklık direnci.
» 10X100 mm trifon vida ve 16mm plastik dubel ile zemine uygulama.
» Trafik levhaları, kulplar, lambalar adaptörsüz kolayca montaj edilebilir.
» Uygulama alanları; şehirler arası ve şehirler içi yollarda, şerit ayırma,bakım-onarım alanlarında trafik ve yaya güvenliği gerektirecek her alanda kullanıma uygundur.

» Delinatör kullanım alanları; iş alanlarında, otoparklarda, trafik kontrollerinde, şerit ayırma veya yüzey yenilemesi çalışmalarında ve tehlike arz eden bölgelerde sürücüleri ve yayaları uyarmak için kullanılır. Dübel vida ile yere sabitleme özelliği şerit azaltmak için kullanılan geçişler gibi yol hizalamasının belirsiz olduğu yerlerde delinatör çeşitlerinin kullanılması fayda sağlamaktadır. Delinatörler, devam eden karayolu boyunca veya kısa menzilli alanlarda da kullanılır. Köprü ve kavşak girişleri, otoparklar, binalar, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, özel etkinlik ve inşaat bölgelerinin otoparkları ve şantiye alanları, diğer kullanım alanları arasında yer alır.

» Delinatörlerin en önemli avantajı, yolun ıslak ya da karla kaplı olması halinde bile görünür olmaya devam etmesidir. Özellikle gece vakitlerinde reflektörlü delinatör çeşitleri olumsuz hava şartlarında sürücüler için etkili bir şerit ayırıcı olarak yol gösterici niteliği taşımaktadır. Delinatörler kullanım alanına göre farklı uzunlukları bulunmaktadır.

» Delinatörlerin kullanım alanları bir hayli geniştir. Delinatör kullanımında amaç güvenliği sağlamaktır. Otoyol, otopark, sokaklar, bina ve iş merkezi önleri başta olmak üzere birçok alanda yaygın olarak uzun dubalar kullanılır. Tehlike oluşabilecek durumlarda uyarıcı görev üstlenen sabit dubaların farklı çeşitleri bulunmaktadır.

» Esnek delinatörler darbe emici özellikleri sayesinde çarpa anında hiçbir şekilde zarar vermez. Aşırı şiddet uygulandığı zaman bükülür ve tekrar eski haline gelir. Dayanıklı yapısıyla esnek dubalar çevreye zarar vermez. Ekonomik delinatör çeşitlerini ve delinatör fiyatlarını sitemizden inceleyerek indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Toplu alımlarınızda bize mail atmanızı ve fiyat almanızı öneririz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR